Kaczeńcowa 7

„Kaczeńcowa 7" to doskonała baza wypadowa dla grup które planują zwiedzić Kraków, a cenią sobie spokój i bliskość natury. Oddział Fundacji Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji mieści się w Nowej Hucie, w pobliżu słynnego kościoła „Arka Pana".
„Kaczeńcowa 7" to doskonałe miejsce na organizację szkolenia, seminarium, kursu bądź biwaku.
Hostel posiada 23 miejsca noclegowe - daje możliwość zorganizowania biwaku drużyny, wyjazdu zastępu czy spotkania integracyjnego dla Kadry.
Zapewnia również dostęp do nowoczesnych sanitariatów i pryszniców oraz aneksu kuchennego. Korzystający z hostelu mają do dyspozycji klimatyczną harcówkę w podziemiu.
Budynek posiada nowoczesną salę konferencyjną na około 50 osób, wyposażoną w pomoce multimedialne (telewizor, rzutnik) połączoną z niezależnym węzłem sanitarnym.
W lokalu znajduje się wyposażona kuchnia, co daje możliwość zorganizowania kameralnego przyjęcia okolicznościowego - np. przyjęcia z okazji Komunii Świętej czy Chrztu Świętego.
Lokal jest usytuowany nad stawem, w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednim sąsiedztwie projektowanego parku krajobrazowego Dłubnia.
Jednocześnie niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej pozwalające na szybki i bezproblemowy dojazd do historycznego centrum miasta.
W bliskim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy, stacja benzynowa, plac targowy.

Zapraszamy do spędzenia czasu w naszym lokalu na Kaczeńcowej - czekamy na grupy zorganizowane, równie intensywnie czekamy na indywidualnych turystów.

Jesteśmy otwarci na propozycji współpracy w zakresie organizowania w naszym lokalu kursów czy szkoleń (np. kursy językowe).

Wejście do budynku jest niezależne i możliwe 24/7.
Budynek usytuowany jest na ogrodzonym terenie, posada 4 miejsca parkingowe.

 

31-831 Kraków, Ul. Kaczeńcowa  7
e-mail: 
strona WWW: www.kaczencowa7.pl 
Facebook: https://www.facebook.com/Kaczencowa-7-1060456614092055/ 

Biuro zgłoszeń
tel.: +48 505 494 128
Kierownik Ośrodka: Marek Balon

 

Nasi Partnerzy

Kraków Zielonki FIO NGO Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze
Top