Na sportowo i wesoło - półkolonie 2019

Fundacja Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji serdecznie zaprasza na V edycję projektu pt. „Na sportowo i wesoło - półkolonie 2019". W Krakowie dzieci mają ponownie szansę na dostanie się na wyjątkowe półkolonie, w których do tej pory wzięło już udział ponad 3,5 tysiąca dzieci. Zorganizowaliśmy w ciągu ostatnich 5 lat 85 turnusów półkolonii w Małopolsce. Wyróżniamy się atrakcyjną ceną oraz bogatym programem. Dzieci biorą udział w ciekawych zajęciach np. z surwiwalu, prowadzeniu eksperymentów, paintballa, warsztatach z pizzy, budowaniu szałasów, grach terenowych, wycieczkach do ciekawych miejsc.

LOKALIZACJA
Oferujemy doskonałą lokalizację z dala od miejskiego zgiełku w Ośrodku Wypoczynkowym w Korzkwi, który położony jest w odległości 15 kilometrów na północny-zachód Krakowa, w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Ośrodek znajduje się w dwóch budynkach podworskich i pięciu domkach. Graniczy bezpośrednio z pięknym starym parkiem, w którym podziwiać można wiekowe, uznane już za pomniki przyrody drzewa. Nad ośrodkiem góruje wzgórze zamkowe z dobrze zachowanym Zamkiem z XIV wieku. Znakomite położenie Ośrodka umożliwia obserwowanie w jego bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego świata przyrody. A przede wszystkim przepięknego jurajskiego krajobrazu z krainą głębokich, zalesionych dolinek z wapiennymi skałami o najbardziej fantastycznej rzeźbie. Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do jednego z najpiękniejszych regionów w Polsce - Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Prawdziwą perłą tej krainy jest Ojcowski Park Narodowy, z Doliną Prądnika, ze wspaniałym zamkiem w Pieskowej Skale, Jaskiniami: Ciemną i Łokietka oraz rzadkimi okazami roślin.

MIEJSCE SPOTKAŃ I TRANSPORT:
Kraków ul. Racławicka 56 (na przeciwko Urzędu Marszałkowskiego) lub Kraków ul. Wielicka (na przeciwko Urzędu Marszałkowskiego) , skąd dzieci będą zawożone autobusem do punktów programowych i odwożone w to samo miejsce po zajęciach.

DLA KOGO?
Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 6 do 12 lat.

TERMINY:

• 08.07.2019 - 12.07.2019 brak wolnych miejsc
  • 15.07.2019 - 19.07.2019 brak wolnych miejsc
  • 22.07.2019 - 26.07.2019 brak wolnych miejsc
  • 05.08.2019 - 09.08.2019 brak wolnych miejsc
  • 19.08.2019 - 23.08.2019
  • 26.08.2019 - 30.08.2019

CENA: 350 PLN/turnus

RABATY:

• rodzeństwo 10% na każde dziecko
  • kolejny turnus 10%
  • rabaty się nie sumują

Numer konta bankowego: Santander Bank 95 1090 1665 0000 0001 3014 9806 (Uwaga nowy nr konta inny niż do kolonii czy obozu)

PROGRAM:

• Turnieje sportowe w paintball, speed ball, gra w kometkę, ping ponga.
  • Zwiedzanie muzeów, ciekawych miejsc historycznych w okolicach Krakowa
  • Wycieczka po Ojcowskim Parku Narodowym
  • Ogniska z pieczeniem kiełbasy
  • Budowanie szałasów
  • Warsztaty z pizzy
  • Wyjścia do kina
  • Wyjście do ZOO
  • Zajęcia sportowo - rekreacyjne
  • Transport autokarem

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.45 do 16.00

WYŻYWIENIE
Zapewniamy dwa posiłki dziennie – drugie śniadanie i obiad. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do napojów: wody, soków lub herbaty, które znajdują się w Ośrodku w Korzkwi. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

TERMINY
Termin wpłat do 7 dni od zgłoszenia

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE:
Kraków ul. Karmelicka 31 II piętro sala kominkowa

• 22.05.2019 godz. 17.30
  • 18.06.2019 godz. 17.00 (uwaga zmieniony termin spotkania i godzina)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

• Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, obozów po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 5 lat w naszych programach wzięło udział ponad 6 tysięcy zadowolonych dzieci i młodzieży
  • Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownika mającego 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku
  • Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją
  • Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę (już od 350 zł za turnus)

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy, przy wypełnianiu proszę pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji.
O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty zdrowia.

KONTAKT:
Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: kontakt@fundacja.malopolska.pl
Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z wakacji 2018: http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-32

• * zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
  • * żółty kolor - do 50% wolnych miejsc