Kolonie w Korzkwi 2019

Kolonie w Korzkwi to urozmaicony program pełen różnorodnych form aktywności oraz znakomita mieszanka świetnej zabawy, projekt organizowane jest już po raz piąty i cieszy się dużym uznaniem wśród dzieci i młodzieży. Każdy tydzień to ciekawe nowe propozycje i wyzwania. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w plenerze przez młodą pełną zapału kadrę wychowawcza, sprawią że będzie to prawdziwa przygoda wakacyjna.

LOKALIZACJA:

Znakomite położenie środka umożliwia obserwowanie w jego bezpośredni sąsiedztwie wspaniałego świata przyrody pięknego starego parku z wiekowymi, uznanymi za pomniki przyrody drzewami oraz Jurajskiego krajobrazu z dolinkami i wapiennymi skałami. Nad ośrodkiem goruje wzgórze zamkowe z odbudowanym zamkiem z XIV wieku. Dla miłośników wycieczek rowerowych znakomitą atrakcję stanowi rozpoczynający się od Ośrodka „niebieski szlak rowerowy" Korzkiew - Prądnik Korzkiewski "Trasa licząca 2,7 km jazdy ze wsi Korzkiew przez Grębynice i Dolinę Prądnika. Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do jednego z najpiękniejszych regionów Polski do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Prawdziwą perła w tej krainy jest Ojcowski park narodowy z Doliną Prądnika ze wspaniałym zamkiem w Pieskowej Skale jaskiniami: Ciemną i Łokietka oraz rzadkimi okazami roślin. Położenie ośrodka zapewnia czyste powietrze nawet przy nie kożystnych warunkach atmosferycznych w Krakowie.

ZAKWATEROWANIE:

Budynek pensjonatu po remoncie, standart turystyczny 30 miejsc.
3 - Domki 10 - 12 osobowe z łazienkami.
2 - Domki 14 osobowe węzeł sanitarny obok domków.
Dla zainteresowanych możliwość noclegu w namiotach wieloosobowych z wyposażeniem (łóżka, materace, półki, koce) w formie obozowiska. (Od 12 lat)

TERMINY KOLONII:

• 23.07.2019 - 03.08.2019 - brak wolnych miejsc
  • 20.08.2019 - 31.08.2019 - brak wolnych miejsc/pozostało 6 miejsc pod namiot

*sprawdź kolor dostępności - legenda na dole

Cena: 790 PLN/turnus

Cena: 550 PLN pod namiotem/turnus

W PROGRAMIE:

• warsztaty z pizzy
  • zawody w speed – ball, bilard, cymbergaj
  • olimpiada sportowa
  • gry survivalowe
  • gra w paintball
  • wycieczki
  • basen
  • ogniska
  • dyskoteka
  • karaoke
  • ubezpieczenie
  • budowanie szałasów

WYŻYWIENIE:

Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do napojów: wody, soków oraz herbaty. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

• Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, zimowiska, obozy po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 5 lat w naszych programach wzięło udział ponad 6 tysięcy zadowolonych dzieci i młodzieży
  • Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownika mającego 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku
  • Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją
  • Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę (już od 550 zł za turnus)

DLA KOGO:

Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat.

TERMINY:

Terminy wpłałat gwarancyjnych 100 PLN:

• Turnus I do 15.03.2019 (przy zgłaszaniu się po tym terminie wyznaczany jest indywidualnie termin zaliczki)
  • Turnus II do 15.04.2019

Termin wpłat końcowych:

• Turnus I do 15.06.2019
  • Turnus II do 10.07.2019

Numer konta bankowego:
Santander Bank: 39 1090 1665 0000 0001 3233 1956

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE:

Ośrodk Harcerski w Korzkwi (pod zamkiem) ul. Eleonory Wodzickiej 2:

• 03.04.2019 godz. 17.30
  • 17.06.2019 godz. 17.30

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy, przy wypełnianiu proszę pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji.

O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty zdrowia.

KONTAKT:
Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: kontakt@fundacja.malopolska.pl

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z wakacji 2018: http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-32

• * zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
  • * żółty kolor - do 50% wolnych miejsc