Pawel Grabka

Gmina Zielonki wspiera

"Lato w Korzkwi" to projekt który poprzez dofinasowanie wspiera Urząd Gminy Zielonki.
Półkolonie są kontynuacją programu zeszłorocznego mającego zapewnić dzieciom i młodzieży z Gminy i okolic czynny wypoczynek w okresie wakacji w malowiniczo położonym Ośrodku Wypoczynkowym w Korzkwi u podnórza zamku z XV wieku.

Program wypoczynku jest dostosowany zarówno do wieku jak i potrzeb każdego uczestnika. Promowany jest poprzez informacje na plakatach i ulotkach rozpowszechnianych w szkołach oraz na portalach internetowych ośrodka i fundacji. Do projektu można się zgłaszać poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy. Warto zaznaczyć że Ośrodek w Korzkwi przewidział na każdym turnusie bezpłatne miejsca dla dzieci z rodzin najuboższych, które wskaże Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 17.00.
Młodzież uczestniczącą w projekcie „Lato w Korzkwi", dużą część czasu spędzać będzie na świeżym powietrzu.
W ramach programu zaplanowano następujące zajęcia :
• Biegi sportowe i przełajowe na czas.
• Zawody w paintball.
• Zawody w Speed – bool.
• Zawody w bilard
• Spotkanie ze strażakami
• Spotkanie z policją
• Wycieczki do Krakowa i Ojcowa
• Gry Survivalowe
Uczestnicy będą mogli skorzystać z przygotowanych gorących posiłków i suchego prowiantu podczas wycieczek autokarowych.
To nie jedyny program który przygotowała dla najmłodszych na tegoroczne wakacje fundacja.
Zapraszamy do zapoznania się ciekawymi programami w zakładce na naszej stronie: „projekty fundacji"

Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Zapisz swój adres e-mail!